Kurumsal

1997 ‘den beri Ambalaj sektöründe çeşitli filmlerin pazarlanmasıyla faaliyet göstermekte olan Polyfilm Plastik Ambalaj 2005 yılından itibaren sadece Polyester filme yönelmiştir. Yurtdışında farklı sektörlerde en yüksek verimi alabilmek için birçok değişik çeşitlerde Polyester film kullanılmakta.

Türkiye de ise Polyester üretimi 2005 yılının sonunda başladığından piyasadaki polyester film satıcıları ve kullanıcıların çok fazla bilgisi yok.Her turlu farklı laminasyon veya sektör için maalesef hep ayni standart filmler önerilmekte.

Biz Polyfilm olarak en iyi bildiğimiz işi yapmaya karar verdik ve birçok farklı ürün satmaktansa en iyi bildiğimiz ve bizimle çalışan firmalara önerebileceğimiz Polyester filmin pazarlanmasına karar verdik.9 mikrondan 50 mikrona kadar Şeffaf-Metalize-Ultra Clear Polyester çeşitlerimizle faaliyet göstermekteyiz.

Standart Kalınlıklarımız 9-10-11-12-15-18-19-23-30-36-50 mikron ve  20mm den 3600mm e kadar filmleri farklı sektörler ve farklı uygulamalar için sizlere sunmaktayız.Ayrıca farklı sektörlerde kullanılmak üzere C kalite şeffaf ve metalize filmlerimizde bulunmaktadır.

Ambalaj sektorunde çoğunlukla bilinen tek bir polyester tipi vardır ki bu Kimyasal Polyester’dir.Biz bunu da artik ortadan kaldiracak çözümleri siz değerli kullanicilarin bilgisine sunuyoruz.Bizde 4 farkli kimyasal polyester film mevcuttur.Her farkli yapi ve paketlenecek ürün için en maksimum verimi alabileceginiz filmle size ideal çözümü sunmak istiyoruz.

Pazarlamakta oldugumuz Polyester filmler Avrupa nin en modern ve en son açilan Polyester film fabrikasinda üretilmekdir.  Sattigimiz ürünlerin üstün kalitesi kadar Siz degerli müşterilerizin haketmiş oldugunuz üstün hizmet içinde vargücümüzle çalişmayi sizlere tahaüt etmekteyiz.

En uygun Polyester   Dogru Zamanda en  iyi Fiyatla Polyfilmde.

A huge collection of 3400+ free website templates, WP themes and more http://jartheme.com/ at the biggest community-driven free web design site.